אודות בית הספר

יחודו של בית הספר
בוגרי בית ספרנו מעורבים בתשתיות המדע, התעשייהבמחקר ובתחומים רבים אחרים בארץ, בוגרים המהווים את גאוות בית ספרנו.
חטיבות הביניים נעשית עבודה חינוכית מעולה לקידום התלמידים והכנתם לחטיבה העליונה. בחטיבות קיימות מגמות ייחודיות, כגון: כיתות ספורט, כיתות מחשבים וכיתות מופ"ת המיועדות לתלמידים מצטיינים בתחום המדעים. בחטיבה העליונה בבית אליעזר מגמות אמנות, תקשורת וחברה.
אחוז גבוה של בוגרי בית ספרנו מסיימים את בחינות הבגרות בהצלחה רבה הן מבחינת מספר מקצועות הלימוד והן באחוז המצטיינים. כל זאת תוצאה של עבודה חינוכית והשקעה של הנהלת ביה"ס וצוותי המורים. תמיכה אישית בכל תלמיד ואווירת לימודים חיובית של ציבור תלמידי בית הספר.
ייחודו של בית ספרנו הוא גם במבנה הארגוני. אנו בית ספר המשמש דוגמא להפרטת בית ספר. כל הורה של תלמיד הנו חבר בעמותה. באספה כללית נבחר ועד העמותה הפועל לרווחת התלמיד, לקידום ולפיתוח של בית הספר.


ספריית בית הספר
ספרייה זו מודרנית ומרווחת בה יכול התלמיד להחליף ספרי קריאה, להכין את שיעוריו בעזרת ספריית העיון העשירה וכן להעזר במחשבים.
ספריית בית הספר פתוחה משעות הבוקר ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות ובמקום צוות מיומן שידריך את התלמידים ויענה לכל שאלה ובקשה.

היכל הספורט
עם הקמת היכל הספורט של תיכון חדרה, קיבל נושא הספורט תאוצה רבה. שיעורי הספורט מתקיימית באולם, מאפשרים לתלמידים להגיע להשגים גבוהים בזכות התנאים הנוחים.
באולם מתקיימים גם תחרויות וארועים רבים, וכן גם חוגים. האולם משרת את צרכי ביה"ס ואת כלל תושבי חדרה.

     אולם "רנה שני"
אולם "רינה שני" הוא ביתם של תלמידי מגמת התיאטרון.
מגמת התיאטרון מפגישה את תלמידיה עם אמנות התיאטרון  :
1.      לימוד עיוני של "שפת התיאטרון" והיכרות עם מימושיה השונים והמגוונים בתולדות הדרמה והתיאטרון.

2.      לימוד בדרך חווייתית ומעשית - יסודות המשחק, הבימוי וההפקה, פעילות ששיאה במבחן הבגרות המעשי. בכיתה י"א - ביצוע מונולוג\דיאלוג. ובכתה י"ב - הפקה עצמית של הצגת תיאטרון